Перші сходинки...

Автобіографія

Я, Грицик ( дівоче: Чайдак ) Дар’я Олегівна, народилася 30 березня 1995 року в місті Кременчук Полтавської області в родині службовців. Мої батьки – Чайдак Олег Вікторович і Чайдак Людмила Вікторівна – теж вчителі, вони мають різноманітні Подяки за те, що приділяли увагу моєму вихованню та розвитку творчих здібностей.

У 5 років я вступила до художньої школи «Вікторія», яку не закінчила, бо перейшла до гуртка «Образотворче мистецтво» при ДЮК "Дніпро". Тут з 6 років я відвідувала інші гуртки. Маю Подяку за активну участь у виставці дитячих робіт, присвячену Новому року та Різдву Христову. Відвідувала гурток шиття м'яких іграшок при Кременчуцькому міському Будинку дитячої та юнацької творчості.

У Харкові на День охорони навколишнього середовища в конкурсі малюнків та вікторині отримала 1 місце і подарунки.

У конкурсі малюнків (м. Суми), присвяченому Дню захисту дітей, отримала 1 місце і сувенір.

Із 2002 р. по 2011 р. навчалася в Кременчуцькому ліцеї інформаційних технологій № 30 імені Н.М. Шевченко. За високі досягнення у навчанні кожного навчального року всі дев’ять років навчання в ліцеї нагороджувалася Похвальними листами.

Брала активну участь у житті школи. Нагороджена грамотами за активну участь у різноманітних конкурсах:

2002 р. – у конкурсах «Суперпершокласниця», «Осіння фантазія»

2003 р – призове місце у конкурсі «Малюнок на асфальті», «Ой, не ріж косу!!!», «Улюблена іграшка», «Моє хобі». Улітку перебувала в таборі відпочинку, де отримала Грамоти за участь у конкурсі «Наш телевізор» і зайняте 1 місце, участь у Дні фантиків і зайняте 1 місце.

2004 р. – 2 місце в Параді повітряних кульок, І місце в конкурсі букетів «Тобі, моє місто!», присвяченому Дню міста.

Я - учасник Всеукраїнських олімпіад з різних предметів. У 2006 році посіла ІІ місце на олімпіаді з української мови та літератури. Маю диплом від КНР за участь в конкурсі з географії.

Відвідувала гурток спортивно-бальних танців «Сузір’я», була (2006 р.) учасником Всеукраїнського фестивалю спортивного танцю «Світло на воді». Маю грамоту. Черкаська обласна Асоціація спортивного танцю нагородила Дипломом за зайняте 2 місце по програмі «Юніори. Золотий фінал» у змаганнях зі спортивного танцю «Кубок м. Сміла-2007».

Брала участь у Міжнародному конкурсі «Кенгуру» (2007,2009, 2010, 2011 рр.), де показала добрий результат; у Міжнародному конкурсі «Бобер» (2009, 2010,2011 рр.), де завжди показувала відмінний результат. Була учасником Міжнародного дитячого конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (2008 - посіла 3 місце в ІІ етапі, 2010, 2011, 2012 рр.), Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня»(2011)  і показала добрий результат і Всеукраїнської гри «Соняшник-2011».

2010-2011 рр. – я – переможець (1 місце) І етапу, переможець (2 місце) ІІ етапу, учасник ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України (науково-природниче відділення, секція «інформатика та обчислювальна техніка»).

18 червня 2011 р. закінчила Кременчуцький ліцей інформаційних технологій № 30 імені Н.М. Шевченко Кременчуцької міської ради Полтавської області, отримала свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою (ТА № 41286050).

У 2011 році я вступила до Кременчуцького педагогічного училища імені А.С. Макаренка, навчаючись в якому чотири роки брала активну участь у різноманітних конкурсах:

З 2011 року  - член гуртка юних кореспондентів «Наша газета», 

2011 р. – учасник ХХІ обласного –ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук (відділення історії, географії, філософії та суспільствознавства, секція правознавства) .

2012 р. – переможець І туру, учасник ІІ туру вікторини (конкурсу рефератів) з історії, культури, географії та економіки Республіки Індонезія.

Нагороджена Дипломом другого ступеня за участь у літературному конкурсі «Поетична весна – 2012» у номінації «Молодіжна поезія». У конкурсі «Поетична весна-2013» була переможцем, у номінації «Молодіжна поезія» посіла 3 місце.

2013 р. – учасник конкурсу молодих філологів, літературознавців і журналістів. Цього ж року була нагороджена Грамотою за високі навчальні досягнення, зразкову поведінку та активну участь у громадському житті закладу.

2014 р. – отримала Подяку адміністрації педагогічного училища за активну життєву позицію, креативність під час проходження педагогічної практики «Позакласна та позашкільна виховна робота». Цього ж року була нагороджена Грамотою за активну участь у роботі семінару-практикуму «Літо-2014», виявлену креативність, ініціативність, організованість, відповідальність, почуття ліктя, наполегливість у досягненні мети.

2015 р. - отримала Грамоту адміністрації Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка як переможець конкурсу "Вся практика - на відмінно!" за високий рівень професійної компетентності, креативність та індивідуальність.

Переможець регіональної олімпіади з інформатики – Грамота за І командне місце в регіональній олімпіаді з інформатики Південного регіону.

Цього ж року була нагороджена Почесною грамотою за високі досягнення у навчальній, науковій, виробничій роботі, активну участь у громадському житті закладу та як лауреат конкурсу курсових робіт.

За активність у творчій діяльності та високі результати у навчанні преміювалася стипендіями імені А. С. Макаренка та Кременчуцької міської ради.

З лютого 2015 р. - стипендіат Кременчуцької міської ради за успіхи в навчанні та науковій роботі.

Брала активну участь у студентському житті.

30 червня 2015 року отримала диплом молодшого спеціаліста з відзнакою Е15 №030409 Кременчуцького педагогічного коледжу імені А.С. Макаренка за спеціальністю «початкова освіта», здобула кваліфікацію «вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в початкових класах, вчитель інформатики в початкових класах».

Закінчила 64-годинний курс за програмою Intel® «Навчання для майбутнього» з використання інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту освіти України (Сертифікат № 866/ ПКПУСТ).

З 01.07 по 25.08.2015 р. працювала коректором у ТОВ "Торговий дім "Реалмарт"".

З 01.09.2015 р. - вчитель початкових класів (1-В клас) Кременчуцької ЗОШ № 28.

У 2015 р. вступила до Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, де навчалася заочно.

2016-2017 н.р.  - вчитель початкових класів (2-В клас) Кременчуцької ЗОШ № 28.

06 жовтня 2015 р.  - учасник семінару учителів початкових класів «Формування соціокультурної компетентності учнів 1-4 класів у світлі Державного стандарту початкової загальної освіти».

4 жовтня 2016 року - була членом семінару вчителів початкових класів з теми «Формування національної свідомості учнів у навчально-виховному процесі початкової школи».

13.10.2016 року - відвідала студії педагогічного кола  «Майстерність професійної взаємодії педагога» для молодих педагогів:  «4 мотиви «поганої» поведінки учнів. Стратегії та техніки учителя», «Методика конструктивних зауважень. Техніка «Я-висловлювання», «Як вчителю зберегти власне здоров'я. Техніки роботи зі стресом».

28-29 жовтня 2016 року брала участь у роботі Другої Всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми розвитку освіти і науки в умовах глобалізації" у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара (Секція наукової доповіді: Філософія та освіта: актуальні проблеми взаємодії. Тема наукової доповіді: Філософія, її предмет і роль у суспільстві. Науковий керівник: Геннадій Федорович Москалик, професор кафедри, д.філос.н.).

24 жовтня-05 листопада 2016 р. - учасник вебінарів, що проводилися  в рамках онлайн-проекту Видавництва "Ранок" «Інтерактивна школа творчого вчителя».

22 лютого 2017 р.  взяла участь у вебінарах ВГ "Основа" для вчителів англійської та української мови й літератури, зарубіжної літератури: "Інфографіка на уроках зарубіжної літератури", "Патріотичне виховання на уроках мови", "Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови". 

 МІЖНАРОДНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН 20-23 червня 2017 року Facebook Twitter Google + Linkedin inShare Вебінари від ВГ "Основа"

Джерело: http://geddiscovery.net/marafon
© Global Educational Discovery

20-23 червня 2017 р. - участь у І Міжнародному інтернет-марафоні Вебінари від ВГ "Основа"

30 червня 2017 - закінчила Глухівський національний педагогічний університет імені Олександра Довженка, отримала Диплом бакалавра з відзнакою (Серія В17 № 192961 ), здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр напрям підготовки  Філологія )освітня програма Українська мова і література, професійна кваліфікація "вчитель української мови і літератури".

3-4 липня 2017 р. - учасник Х-ої Міжнародної науково-практичної конференції "Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави"  (м. Чорноморськ, Одеська область)

У серпні 2017 року зарахована студенткою до магістратури Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка, напрям підготовки Філологія

 

2017-2018 н.р.  - учитель початкових класів (3-В клас) Кременчуцької ЗОШ № 28.

4-6 грудня 2017 року - учасник VІІ Міжнародної інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2017. Актуальні питання суспільних і гуманітарних наук".

05.12.2017 року. - брала участь у обласному заході "Читання з Гуманної педагогіки Полтавського обласного осередку Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки та психології".

26–27 березня 2018 року — 3-й міжнародний інтернет-марафон на тему «Світові освітні практики. Досвід Канади»

28–29 березня 2018 року — зустріч із сертифікованими тренерами НУШ: «Навчання у сучасній українській школі». Участь у вебінарі за темою: "Педагогіка успіху - стратегія радісного навчання" (Сертифікат Серія: МФ-035612).

19–20 квітня 2018 року - участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи» (м. Глухів) (стаття у Студентському науковому збірнику "Науковий потенціал молоді: філологічні пошуки" "Світ дитини в творчості Зірки Мензатюк").

20  квітня 2018 року - участь у обласному семінарі-практикумі з проблеми «Нова українська школа. Нові підходи до навчання» (КНВК № 30).

24 квітня 2018 року - учасник круглого столу для молодих учителів початкових класів.

24 квітня 2018 року - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Біографія вчителя у біографії учня»(м. Полтава) (стаття "Біографічний досвід учителя і самореалізація учня")

18 травня 2018 року - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наука та освіта: ключові питання сучасності» (м. Чернігів) (стаття "Формування дитячої особистості на прикладі творів Зірки Мензатюк").

2-8 липня 2018 року - участь у XІ Міжнародній науково-практичній конференції «Обдаровані діти – інтелектуальний потенціал держави» (м. Чорноморськ Одеської області) (стаття "Книга в житті дитини. Виховання у дітей інтересу до читання").

 

2018-2019 н.р. - учитель початкових класів (4-В клас) Кременчуцької ЗОШ № 28.

25 вересня 2018 року - учасник семінару учителів початкових класів «Методичний простір учителя Нової української школи».

27-28 вересня 2018 року - учасник Всеукраїнської науково-практичної конференції, присвяченої актуальним питанням викладання літератури та мови "Шості Бугайківські читання" (м. Ніжин) (стаття "Особливості вивчення творчості Зірки Мензатюк в основній школі").

вересень (І сесія) - жовтень (ІІ сесія) - листопад-грудень (ІІІ сесія) 2018 року - успішно закінчила курс «Підвищення кваліфікації учителів початкових класів з упровадження Державного стандарту початкової освіти», отримала сертифікат ПОІППО, маю право викладати у 1-4 класах Нової української школи
(тренер: Павлова Тетяна Володимирівна, заступник директора КНВК №25).

30 жовтня 2018 року - участь у Четвертому Міжнародному Інтернет-марафоні "Світові освітні практики. Досвід Ізраїлю".

 

31 жовтня по 2 листопада 2018 року - участь у ХІІ інтернет-марафоні «Змінюємо школу разом: новий освітній простір та сучасні технології».

18 грудня 2018 року - участь у засіданні Лабораторії гуманної педагогіки вчителів початкових класів.

22.12.2018 року захистила магістерську роботу за темою "Творчість Зірки Мензатюк і дитяча українська література другої половини XX - початку XXI століття" (Науковий керівник: Наталія Валеріївна Гоголь, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української мови, літератури та методики навчання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка) і отримала найвищій бал - (100 балів із 100) - 100% "відмінно". (Диплом магістра, кваліфікаційна категорія "магістр" ("спеціаліст").

19.02.2018 р. - участь у засіданні Школи профадаптації молодого вчителя початкових класів (керівник Гордєєва Я.Н.) з теми «Формування математичної компетентності і способів діяльності на уроках математики, їх практичного застосування у 1-4 класах відповідно до навчальної програми». Майстер-класи: «Розвиток пізнавальних здібностей учнів на уроках математики у 1 класі» ( Барбарич М.В.), «Навчальна гра як засіб розвитку математичних компетентностей учнів» ( Квітка С.С.).

26 березня 2019 року взяла участь у панорамі педагогічної творчості учителів початкових класів ЗЗСО №№2, 4, 10, 11, 19, 20 з теми «Сучасний урок у початковій школі. Традиції та інновації».  майстер-класах з наступних тем: «Адаптація навчального матеріалу для учнів з особливими освітніми потребами в початковій школі» - Гончарук А.А., ЗОШ №20, «Інтегровані уроки як один із методів розвитку творчих здібностей учнів початкової школи» - Перегонова А.М., Ломака О.Ф., Кравчук К.В., Пузир О.А., ЗОШ №19, «Впровадження провідних ідей НУШ в освітній процес початкової школи» - Киблик Н.Ю., Козир Н.М., ліцей №11, «Створення умов формування основних компетентностей розвитку та виховання учнів початкових класів в межах науково-педагогічного проекту «Інтелект України» - Дерій І.М., ліцей №10, «Експертиза сучасного уроку» - Цвелих І.П., Конохова Н.А., ліцей №4, «Демократична школа» - Шишакова В.Є., Грінченко Т.О., КНВК №2.

16 квітня 2019 року - учасник Лабораторії гуманної педагогіки з теми «Виховання активної позиції молодших школярів щодо громадянської і соціально-культурної належності себе і своєї родини до України, інтересу до пізнання історії та природи свого краю і країни на уроках та в позаурочний час».

16 квітня 2019 року - учасник семінару з теми «Вивчення можливостей мультимедійної навчально-освітньої системи «KM Media Ed Profi» НУШ. 1-2 класи» як система сучасного електронного засобу навчання».

25-26 червня 2019 - учасник інтернет-конференції для освітян у форматі «Педагогічний Stand up» від Дистанційної академії (Блок початкової школи:  STEAM – навчання навпаки (Місце STEAM-прийомів на уроках початкової школи. Шлях від практики до теорії : як заохотити дітей до навчання)).

27 червня 2019 – учасник онлайн зустрічі з фахівцями українських закладів освіти з різних куточків Землі «Світовий досвід українських шкіл» від Дистанційної академії.

до 01 липня 2019 року - самооцінювання власної роботи за попередні чотири роки, створення електронного портфоліо.

20 та 21 серпня 2019 року - учасник Всеукраїнського Інтернет-марафону «Новий навчальний рік 2019-2020»

З 20.08 по 23.08.2019 року 2019 р.- учасник тренінгу The LEGO Foundation «Ігрові та діяльнісні методи навчання в початковій школі» для педагогів перших класів з використання ігрових та діяльнісних методів навчання та з метою забезпечення якісної підготовки педагогів перших класів, які впроваджують ігрові та діяльнісні методи навчання протягом 2019/2020 н.р. в освітній процес у рамках Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти “Нова українська школа”.

 

2019-2020 н.р. - учитель початкових класів (1-В клас) Кременчуцької ЗОШ № 28.

01 жовтня 2019 року - вивчення практичного досвіду моєї роботи методистами Полтавщини, експертне оцінювання професійних компетентностей.

28 жовтня 2020 року учасник майстер-класу "Використання технологій дистанційного навчання у 1-4 класах" (Тарасенко Наталія Володимирівна, вчителем початкових класів Кременчуцького ліцею №11 "Гарант")

31 жовтня 2019 року - учасник зовнішнього оцінювання професійних компетентностей - незалежне тестування фахових знань та вмінь Українським центром оцінювання якості освіти. Було запропоновано завдання на оцінювання предметних компетентностей, а також визначення обізнаності у питаннях сучасних і традиційних методів та прийомів навчання, організації безпечного та комфортного середовища, планування освітнього процесу. (81%)

Успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників відповідно до професійного стандарту "Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти" (Сертифікат № 1900066, виданий 02 грудня 2019 року).

31 березня 2020 року - пройшла чергову атестацію, присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії"

1 квітня 2020 року Інтерв'ю Кременчуцьким Новинам щодо проходження пробної сертифікації вчителів https://www.youtube.com/watch?v=HJdArB7Dy-w 01.04.2020 року. Вечірній випуск (з 14-29 хв.  - на 15:30 хв - до 16-55 хв.)

квітень 2020 - стаття у "Методичному віснику" Кременчуцького науково-методичного центру "Сертифікація вчителів початкових класів: з досвіду", с. 10-11

квітень 2020 на сайті підтримки дистанційного навчання науково-методичного центру м. Кременчук (https://sites.google.com/view/distoavita-kremen) серед підготовлених досвідченими вчителями міста Кременчука та України уроків розміщено мій урок математики для 1 класу (за сторінками розділу «Мій клас навчання »  Урок Грицик Д.О.)

Освіта Кременчука - Департамент освіти виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області - Сторінка для батьків - ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА У КРЕМЕНЧУЦІ (інформація для учнів і батьків) ... "Допоможе в дистанційному навчанні сайт підтримки дистанційного навчання  ДИСТАНЦІЙНА ОСВІТА У КРЕМЕНЧУЦІ ...Тут ви знайдете матеріали до уроків, підготовлені досвідченими вчителями міста Кременчука та України для кожного класу " (дивись сторінки розділу «Мій клас навчання ») 1 клас Відеоуроки для 1 класу Математика Урок Грицик Д.О.).

травень 2020 - участь у челенджі "Діяльнісний підхід: як це зробили ми" Фейсбук. Група "Гра по-новому, навчання по-іншому"

травень 2020 року - публікація на дистанційний урок з математики для 1 класу "Додавання виду 45+3. Знаходження невідомого доданка. Аналіз умови задачі. Розпізнавання фігур."

DO after school

 

18 -19 червня 2020 року - учасник Інтернет-конференції для вчителів (ТОВ Освітній проект "На урок")  Нова українська школа 2020: досвід і перспективи, день 1 - дебют спікер «Діяльнісний підхід до навчання дітей покоління Z» (2:20:51 - 3:12:50);  день 2 - учасник панельної дискусії.
 
2020-2021 н.р. - учитель початкових класів (2-В другий випуск)
 

жовтень-листопад 2020 року участь 2-В класу (класний керівник Грицик Д.О.) у  Climate Action Project. Week 1-6

 

Публікація представлених розробок в обласному репозитарії освітніх матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти (у пошуковому рядку найоптимальніше вводити ключові слова теми): https://ed.poippo.pl.ua

25-26 листопада 2020 року - участь у ІІІ Всеукраїнському відкритому науково-практичному онлайн-форумі "Інноваційні трансформації в сучасній освіті: виклики, реалії, стратегії" (Диплом учасника N 25-26// / /20/476 Ф //)

21 грудня для вчителів початкових класів було організовано онлайн - семінар спільно з видавництвом «КРАЇНА МРІЙ» з теми  «Ефективна організація якісного освітнього процесу з використанням інноваційних електронних освітніх ресурсів».

Головний редактор видавництва, автор змістової складової – Роєва Т.Г. представила україномовний навчальний дидактичний мультимедійний контент «КМ Меdia Ed Profi» для 1-х; 2-х; 3-х; 4-х класів НУШ, який рекомендований МОН України до використання у початкових класах закладів загальної середньої освіти. (Лист МОН України № 1/11-3170 від 06.05.2020р.).

22 грудня 2020 року -  онлайн-зустріч учасників Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти

23 грудня 2020  управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області був проведений круглий стіл онлайн для вчителів початкових класів, які успішно пройшли сертифікацію «Сертифіковані вчителі - агенти змін Нової української школи». У роботі взяли участь педагоги міста Кременчука: експерти з сертифікації, сертифіковані вчителі (2019, 2020 року) та учителі, які хочуть взяти участь у сертифікації - 2021.

15 січня 2021 року - учасник онлайн-консультації для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти м. Кременчука та Кременчуцького району, які бажають пройти сертифікацію у 2021 році. Поділилася досвідом проходження сертифікації як сертифікований учитель і експерт з вивчення практичного досвіду під час сертифікації.

січень 2021 року - участь у Всеукраїнському Інтернет-конкурсі „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”

21 квітня 2021 року - учасник III Міжнародної науково-практичної конференції “Модернізація змісту освіти в контексті полікультурного середовища та формування інклюзивної компетентності в сучасній школі” (виступ і стаття у збірнику Матеріалів конференції)

 

Брала активну участь у засіданнях Школи молодого вчителя, міського та шкільного методичних об'єднань учителів початкових класів, виступала на шкільному м-о за темами:

1. Оцінювання учнів в 1-му класі. Фізкультхвилинки на уроках в початковій школі.

2. З досвіду роботи.

3. Оцінювання навчальних досягнень учнів.

4. Інтерактивна технологія "Метод Прес".

 

Виступ на міському МО вчителів початкових класів (дистанційний захід)

Виступ на МО педраді Кременчуцької гімназії № 28

Виступ на Міжнародній конференції

Виступ на серпневій освітній конференції - 2021-2022 н.р.

 

березень 2018 року - публікація в Методичному віснику "Початкова школа. 2018" (с. 79-85) З досвіду роботи молодого вчителя. квітень 2020 - стаття у "Методичному віснику" Кременчуцького науково-методичного центру "Сертифікація вчителів початкових класів: з досвіду", с. 10-11

2018-2019 рр. - публікації від проекту «На Урок» . За поповнення бібліотеки проекту «На Урок» авторськими розробками маю Подяку за поповнення бібліотеки проекту «На Урок» авторськими розробками та Грамоти  За участь у формуванні освітнього простору бібліотеки розробок та За активне поширення власного педагогічного досвіду.

активний читач журналів "Учитель початкової школи”, "Дивослово", "Розвиток дитини", "На урок". Постійний учасник інтернет-марафонів від Видавничої групи «Основа», конкурсів , конференцій і вебінарів від освітнього проекту "На урок" (серпень 2018 р. - «Вчительська десятка», липень 2019 р. -  конкурс розробок "Фантастична п'ятірка", жовтень 2019 р. - конкурс навчальних розробок "Фантастична п'ятірка"; 17 лютого 2021 р. - Лайфхаки з дистанційного навчання учнів початкових класів)., 2020 р. - 5 грудня 2020 року - учасник Обласного ярмарку кращих розробок навчальних матеріалів для дистанційного компоненту освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти (1 місце в номінації "Українська література"), 2021 - конкурс "Учитель року-2021" (Лауреат VI Всеукраїнського  конкурсу "Учитель року-2021 " за версією науково-популярного природничого журналу "Колосок"; (Номінація "Початкова школа"  Учитель-популяризатор, Учитель-ерудит );  вересень 2021 р. - V щорічний Всеукраїнський конкурс "Педагог-новатор" (ІІІ місце в номінації "Інноваційний прорив").

 

Заміжня.

жовтень 2021 року                                                                                                     Дар'я Грицик

 

Участь в опитуванні «НАВЧАТИ Й НАВЧАТИСЯ: ЯК І КУДИ ЗРОСТАТИ УКРАЇНСЬКОМУ ВЧИТЕЛЬСТВУ»