Перші сходинки...

Щоденник підвищення професійного рівня

вивчений перспективний педагогічний досвід;

участь у методичних заходах навчального закладу, міста;

співпраця з колегами, батьками

 

Постійний учасник on-line-вебінарів, міських заходів, що проводяться для вчителів початкових класів на базі різних шкіл міста,

активний учасник засідань Школи молодого вчителя, міського та шкільного методичних об'єднань учителів початкових класів,

виступала на шкільному м-о за темами:

1. Оцінювання учнів в 1-му класі. Фізкультхвилинки на уроках в початковій школі.

2. З досвіду роботи.

3. Оцінювання навчальних досягнень учнів.

4. Інтерактивна технологія "Метод Прес".

 

2015-2016 н.р.:

виступала на шкільному м-о за темами:

1. Оцінювання учнів в 1-му класі. Фзкультхвилинки на уроках в початковій школі. (2015 р.)

2. З досвіду роботи. (2016 р.)

24 вересня 2015 року  -  засідання Лабораторії гуманної педагогіки для вчителів початкових класів (музей Рерихів).

06 жовтня 2015 р.  - семінар учителів початкових класів «Формування соціокультурної компетентності учнів 1-4 класів у світлі Державного стандарту початкової загальної освіти» (на базі ЗОШ №26).

2 грудня 2015 р. - засідання Школи молодого вчителя початкових класів (на базі ліцею №30).

З 7 по 14 грудня 2015 р. - засідання вчителів 1-4 класів за круглим столом, на яких обговорювалася проблема внесення змін до навчальних програм.

9 лютого 2016 р. - педагогічні читання з гуманної педагогіки «Зміни себе – і зміниться країна» (на базі колегіуму №25).

16 лютого 2016 р. - майстер-клас учителя-методиста початкових класів Кривошапко Світлани Іванівни «Інформаційно-комунікативні технології на уроках у 1-4 класах» (на базі ЗОШ № 22).

23 лютого 2016 р. - панорама педагогічної творчості учителів (з досвіду роботи методичних об’єднань вчителів початкових класів: ЗОШ №8 – «Розвиток дитячої особистості засобами читацької діяльності на уроках літературного читання»; ЗОШ №12 – «Впровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес початкової школи»; ЗОШ №31 – «Гуманна педагогіка – шлях до душі дитини»; ЗОШ №26 – «Розвиток творчих здібностей молодших школярів на уроках трудового навчання. Вироби з паперу у техніці ори гамі»; ЗОШ №17 – «Використання народних традицій у позакласній роботі з учнями початкових класів» (на базі ЗОШ №8).

 Знайомство з першою всеукраїнською газетою для першого вчителя «Початкова освіта» - Спецвипуск газети №3 (771) за лютий 2016 р.: цікаві уроки, ігри для спілкування, вправи, завдання, проекти та матеріали для роботи з батьками не лише для ознайомлення, а й для використання та впровадження  в навчально-виховному процесі. У газеті статті О. М. Никифоренко, директора Кременчуцького науково-методичного центру, А. С. Яковенко, методиста  КМНМЦ – «Школа фахового зростання»; Наталії Короткової, учителя Кременчуцької ЗОШ №1, Наталії Бегми, учителя Кременчуцької гімназії №5 імені Т.Г.Шевченка, Тетяни Павлової, учителя Кременчуцького колегіуму №25 – уроки з використанням основ гуманно-особистісного підходу в освітньому процесі за Ш.О.Амонашвілі; Світлани Тимошенко, учителя Кременчуцької ЗОШ №16 – «Створення поля комунікативності в навчанні та вихованні молодших школярів»; моїх колег Лариси Іваненко, Ірини Швець, учителів початкових класів ЗОШ №28 – «Мовою серця» (матеріали для роботи з батьками); Ірини Романової, учителя Кременчуцького ліцею №4 – «Азбука проектної діяльності».

2 березня 2016 р. - засідання Школи молодого вчителя початкових класів (на базі ліцею №30).

7 квітня 2016 р. - засідання учасників міської Лабораторії гуманної педагогіки.

21 квітня 2016 р. - засідання Школи молодого вчителя початкових класів.

 2016-2017 н.р.

21 вересня 2016 р. - «духовні бесіди» за участю священнослужителів «Джерела розвитку духовності школярів» (на базі ЗОШ №19).

26 серпня 2016 р. - зустріч учителів початкових класів зі Скворцовою Світланою Олексіївною, доктором педагогічних наук, професором кафедри математики та методики її навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського, автором Державних стандартів початкової загальної освіти, автором підручників з математики для 1-4 класів по темі «Істотні ознаки оновленої програми початкової школи» (на базі ліцею №4).

4 жовтня 2016 р. - семінар вчителів початкових класів з теми «Формування національної свідомості учнів у навчально-виховному процесі початкової школи». Відвідала відкриті уроки з української мови, літературного читання, образотворчого мистецтва; майстер-класи з української мови та трудового навчання; виховні заходи.

13.10.2016 року - педагогічне коло  «Майстерність професійної взаємодії педагога» для молодих педагогів, де відвідала студії:  «4 мотиви «поганої» поведінки учнів. Стратегії та техніки учителя» (Кобеляцька Оксана Іванівна, практичний психолог Кременчуцької СШ №7, Вишинська Тетяна Іванівна, практичний психолог Кременчуцького колегіуму №25), «Методика конструктивних зауважень. Техніка «Я-висловлювання» (Поляцкова Ніна Степанівна, практичний психолог Кременчуцької гімназії №5, Островська Тетяна Юріївна, практичний психолог Кременчуцької ЗОШ №20), «Як вчителю зберегти власне здоров'я. Техніки роботи зі стресом» (Хорольська Оксана Олександрівна, практичний психолог Кременчуцької гімназії №6, Пронякіна Ольга Іванівна, практичний психолог Кременчуцької ЗОШ №16) - на базі ліцею №4.

 

25 жовтня 2016 року - засідання педагогічної майстерні  «Метод проектів як засіб оптимізації процесу навчання у початковій школі» вчителя початкових класів Романової І.М. (на базі ліцею №4).

28-29 жовтня 2016 року брала участь у роботі Другої всеукраїнської наукової конференції «Актуальні проблеми розвитку освіти і науки в умовах глобалізації" у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара (Секція наукової доповіді: Філософія та освіта: актуальні проблеми взаємодії. Тема наукової доповіді: Філософія, її предмет і роль у суспільстві. Науковий керівник: Геннадій Федорович Москалик, професор кафедри, д.філос.н.).

24 жовтня-05 листопада 2016 р. - учасник вебінарів, що проводились  в рамках онлайн-проекту Видавництва "Ранок" «Інтерактивна школа творчого вчителя».

01 листопада 2016 р. - знайомство з листом Міністерства  освіти та науки від 21.10.2016 №1/9-564 "Щодо навчальних матеріалів" та проектом Ed Era за сприяння МФ "Відродження". Educational Era – проект, який створює онлайн-курси та освітній контент широкого спектра з використанням IT. Тут можна знайти оновлені програми для початкової школи, які затверджено Наказом МОН після публічного обговорення на цій платформі, поради експертів, додаткові навчальні матеріали, відеозвернення письменників, внесених в програму літературного читання. На сайті www.ed-era.com - вільний доступ до всіх матеріалів. EdEra спільно з МОН підготували поради для вчителів, методичні рекомендації, цікаву та корисну інформацію для учнів і батьків.

15 листопада 2016 р.  - засідання №2 Школи молодого вчителя початкових класів (керівник Лузан І.В. на базі Кременчуцького ліцею інформаційних технологій №30) за темою «Нові аспекти вивчення природознавства у 1-4 класах».

2 грудня 2016 р. - засідання Школи молодого вчителя початкових класів (на базі ліцею №30).

22 лютого 2017 р.  взяла участь у вебінарах ВГ "Основа" для вчителів англійської та української мови й літератури, зарубіжної літератури: "Інфографіка на уроках зарубіжної літератури", "Патріотичне виховання на уроках мови", "Реалізація компетентнісного підходу на уроках англійської мови". 

2 березня 2017 р. взяла участь у засіданні Школи молодого вчителя.

30.05.2017 р. подала заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі сучасних освітян від Івана Іванова та провідних компаній України, де представила Збірник прикладів зорових опор для використання на уроках англійської мови у початкових класах.

20-21 червня 2017 р. учасник Міжнародного освітнього інтернет-марафону

26-29 червня 2017 р. - заплановане навчання у ІІ Міжнародній літній школі 

3-10 липня 2017 р.  учасник Х-ої Міжнародної науково-практичної конференції "Обдаровані діти - інтелектуальний потенціал держави" (м. Чорноморськ Одеська обл.)

12 вересня 2017 року на базі КМНМЦ - засідання Школи молодого вчителя початкових класів, ознайомилася з особливостями організації навчально-виховного процесу у 1-4 класах 2017-2018 н.р., нормативно-правовою базою вчителя початкових класів, методичними рекомендаціями щодо застосування орієнтовних вимог до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів, методичним вісником початкової школи.

7 листопада 2017 року на базі КНВК №25 відбулося засідання Школи молодого вчителя початкових класів, ознайомилася з особливостями формування ключової комунікативної компетентності молодшого школяра на уроках української мови та літературного читання; отримала рекомендації психолога щодо стратегії роботи з проблемними дітьми.

жовтень-листопад 2017 р. Інтернет-марафон від ВГ "Основа"

 

4-6 грудня 2017 року - учасник VІІ Міжнародної інтернет-конференції молодих учених і студентів «Глухівські наукові читання – 2017. Актуальні питання суспільних і гуманітарних наук".

05.12.2017 року. - брала участь у обласному заході "Читання з Гуманної педагогіки Полтавського обласного осередку Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки та психології".

2 лютого 2018 року - учасник вебінару "Звукозапис та колористика як складові лінгвостилістичного аналізу ліричного твору (на прикладі поезії українських та зарубіжних митців") Сертифікат № 0114521.03.2018 року - Школа молодого вчителя

26–27 березня 2018 року — 3-й міжнародний інтернет-марафон на тему «Світові освітні практики. Досвід Канади»

28–29 березня 2018 року — зустріч із сертифікованими тренерами НУШ: «Навчання у сучасній українській школі». Участь у вебінарі за темою: "Педагогіка успіху - стратегія радісного навчання" (Сертифікат Серія: МФ-035612).

березень 2018  року - публікація в Методичному віснику. Початкова школа, 2018 с. 79-85 З досвіду роботи молодого вчителя.

17 квітня 2018 року  -  засідання Лабораторії гуманної педагогіки для вчителів початкових класів (музей Рерихів)

19–20 квітня 2018 року - участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «VІ Волошинські читання: «Методика навчання української мови і літератури в контексті концепції Нової школи: проблеми, пошуки, перспективи» (м. Глухів) (стаття у Студентському науковому збірнику "Науковий потенціал молоді: філологічні пошуки" "Світ дитини в творчості Зірки Мензатюк").

20  квітня 2018 року - участь у обласному семінарі-практикумі з проблеми «Нова українська школа. Нові підходи до навчання» (КНВК № 30).

24 квітня 2018 року - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Біографія вчителя у біографії учня»(м. Полтава) (стаття "Біографічний досвід учителя і самореалізація учня")

участь у засіданнях Школи молодого вчителя,  виступ за темою: "Інтерактивна технологія "Метод Прес"".

24 квітня 2018 року на базі КНВК №25 - круглий стіл для молодих учителів початкових класів

18 травня 2018 року - участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Наука та освіта: ключові питання сучасності» (м.Чернігів) (стаття "Формування дитячої особистості на прикладі творів Зірки Мензатюк")

 

червень 2018 року учасник циклу вебінарів від ВГ "Основа":